Goede avond, het is 18:51. Onze concessies zijn momenteel geopend.

Team

Glenn Mylle

Glenn Mylle

Fleet Ambassador

tel: 0499 82 11 99

glenn.mylle@groepvdh.be
Cedric Sente

Cedric Sente

Sales Advisor Cars

tel: 0499 15 55 52

cedric.sente@groepvdh.be
Kurt Van Buitenen

Kurt Van Buitenen

Sales Advisor Cars

tel: 0474 67 43 58

kurt.van.buitenen@groepvdh.be
Karim Ben Brahim

Karim Ben Brahim

Product Expert

tel: 014 25 70 25

Karim.BenBrahim@groepvdh.be
Steff Geudens

Steff Geudens

Product Expert

tel: 014 25 70 25

steff.geudens@groepvdh.be
Marc Goetschalckx

Marc Goetschalckx

Financial Manager

tel: 014 25 70 18

marc.goetschalckx@groepvdh.be
Joeri Wispenninck

Joeri Wispenninck

Site Manager VDH Diest

tel: 013 46 07 87

joeri.wispenninck@groepvdh.be
Bart Smeets

Bart Smeets

Sales Manager Vans & Trucks

tel: 013 46 07 78

bart.smeets@groepvdh.be
Jan Druyts

Jan Druyts

After Sales Manager

tel: 013 33 41 31

jan.druyts@groepvdh.be
Rudi Mertens

Rudi Mertens

Sales Manager

tel: 014 24 83 47

rudi.mertens@groepvdh.be
Peter Duyck

Peter Duyck

General Manager

tel: 014 25 70 23

peter.duyck@groepvdh.be
Peter Jannes

Peter Jannes

Service Advisor

tel: 013 46 07 89

peter.jannes@groepvdh.be
Pieter Severi

Pieter Severi

Service Advisor

tel: 013 46 07 85

pieter.severi@groepvdh.be
Hugo Trekels

Hugo Trekels

Technical Supervisor Cars

tel: 013 46 07 77

hugo.trekels@groepvdh.be
Davy Raymaekers

Davy Raymaekers

Administration & Warranty Officer

tel: 013 46 07 79

davy.raymaekers@groepvdh.be
Tom Laenen

Tom Laenen

Parts Officer

tel: 013 46 07 75

magazijn.diest@groepvdh.be
Alex Cypers

Alex Cypers

Verantwoordelijke Magazijn Diest

tel: 013 46 07 76

magazijn.diest@groepvdh.be
Werner Aerts

Werner Aerts

Parts Manager

tel: 014 25 70 17

werner.aerts@groepvdh.be
Julie Van Dyck

Julie Van Dyck

Key Accountmanager Parts

tel: 0472 33 51 36

julie.van.dyck@groepvdh.be
Glenn Mylle

Glenn Mylle

Fleet Ambassador

tel: 0499 82 11 99

glenn.mylle@groepvdh.be
Piet Van Look

Piet Van Look

Sales Advisor Cars

tel: 0475 53 07 53

piet.vanlook@groepvdh.be
Tom Vanrintel

Tom Vanrintel

Sales Advisor Cars

tel: 0475 35 04 93

tom.vanrintel@groepvdh.be
Kris Windey

Kris Windey

Sales Advisor Cars

tel: 0496 64 51 26

kris.windey@groepvdh.be
William Baetens

William Baetens

Sales Advisor Cars

tel: 0476 72 65 54

william.baetens@groepvdh.be
Karim Ben Brahim

Karim Ben Brahim

Product Expert

tel: 014 25 70 25

Karim.BenBrahim@groepvdh.be
Steff Geudens

Steff Geudens

Product Expert

tel: 014 25 70 25

steff.geudens@groepvdh.be
Stef Bosmans

Stef Bosmans

Service Advisor Cars

tel: 014 25 70 10

stef.bosmans@groepvdh.be
Ronny Van Den Putte

Ronny Van Den Putte

Service Advisor Cars

tel: 014 25 70 10

ronny.van.den.putte@groepvdh.be
Bob Helsen

Bob Helsen

Administration Officer Cars

tel: 014 25 70 29

bob.helsen@groepvdh.be
Hans Boven

Hans Boven

Technical Supervisor Cars

tel: 014 25 70 10

hans.boven@groepvdh.be
Lise Schoovaerts

Lise Schoovaerts

Parts Administration Officer

tel: 014 25 70 15

lise.schoovaerts@groepvdh.be
Tim Van Herck

Tim Van Herck

Parts Officer

tel: 014 25 70 15

parts@groepvdh.be
Jan Dillen

Jan Dillen

Parts Officer

tel: 014 25 70 15

parts@groepvdh.be
Werner Aerts

Werner Aerts

Parts Manager

tel: 014 25 70 17

werner.aerts@groepvdh.be
Julie Van Dyck

Julie Van Dyck

Key Accountmanager Parts

tel: 0472 33 51 36

julie.van.dyck@groepvdh.be
Marc Goetschalckx

Marc Goetschalckx

Financial Manager

tel: 014 25 70 18

marc.goetschalckx@groepvdh.be
Bart Smeets

Bart Smeets

Sales Manager Vans & Trucks

tel: 013 46 07 78

bart.smeets@groepvdh.be
Jan Druyts

Jan Druyts

After Sales Manager

tel: 013 33 41 31

jan.druyts@groepvdh.be
Rudi Mertens

Rudi Mertens

Sales Manager

tel: 014 24 83 47

rudi.mertens@groepvdh.be
Peter Duyck

Peter Duyck

General Manager

tel: 014 25 70 23

peter.duyck@groepvdh.be
Johan Sleeckx

Johan Sleeckx

Supervisor Carrosserie

tel: 014 25 70 24

johan.sleeckx@groepvdh.be
Leen Smeuninx

Leen Smeuninx

Administration Officer Carrosserie

tel: 014 24 83 48

leen.smeuninx@groepvdh.be
Raf Leen

Raf Leen

Service Advisor

tel: 014 34 64 72

raf.leen@groepvdh.be
Evi Heyligen

Evi Heyligen

Service Advisor

tel: 014 34 64 72

evi.heyligen@groepvdh.be
Kristof Klockaerts

Kristof Klockaerts

Receptionist Personenwagens en Bestelwagens

tel: 014 34 64 72

kristof.klockaerts@groepvdh.be
Tommy Sterckx

Tommy Sterckx

Technical Supervisor

tel: 014 34 64 72

tommy.sterckx@groepvdh.be
Glenn Mylle

Glenn Mylle

Fleet Ambassador

tel: 0499 82 11 99

glenn.mylle@groepvdh.be
Guy Adriaensen

Guy Adriaensen

Sales Advisor Cars

tel: 0472 52 40 08

guy.adriaensen@groepvdh.be
Stef Jacobien

Stef Jacobien

Sales Advisor Cars

tel: 0473 73 00 93

stef.jacobien@groepvdh.be
Karim Ben Brahim

Karim Ben Brahim

Product Expert

tel: 014 25 70 25

Karim.BenBrahim@groepvdh.be
Steff Geudens

Steff Geudens

Product Expert

tel: 014 25 70 25

steff.geudens@groepvdh.be
Marc Goetschalckx

Marc Goetschalckx

Financial Manager

tel: 014 25 70 18

marc.goetschalckx@groepvdh.be
Bart Smeets

Bart Smeets

Sales Manager Vans & Trucks

tel: 013 46 07 78

bart.smeets@groepvdh.be
Jan Druyts

Jan Druyts

After Sales Manager

tel: 013 33 41 31

jan.druyts@groepvdh.be
Rudi Mertens

Rudi Mertens

Sales Manager

tel: 014 24 83 47

rudi.mertens@groepvdh.be
Peter Duyck

Peter Duyck

General Manager

tel: 014 25 70 23

peter.duyck@groepvdh.be
Kelly Heylen

Kelly Heylen

Site Manager VDH Mol

tel: 014 31 56 74

kelly.heylen@groepvdh.be
Johan Sleeckx

Johan Sleeckx

Supervisor Carrosserie

tel: 014 25 70 24

johan.sleeckx@groepvdh.be
Leen Smeuninx

Leen Smeuninx

Administration Officer Carrosserie

tel: 014 24 83 48

leen.smeuninx@groepvdh.be
An Hoes

An Hoes

Parts Officer

tel: 014 34 64 73

partsmol@groepvdh.be
Werner Aerts

Werner Aerts

Parts Manager

tel: 014 25 70 17

werner.aerts@groepvdh.be
Julie Van Dyck

Julie Van Dyck

Key Accountmanager Parts

tel: 0472 33 51 36

julie.van.dyck@groepvdh.be